ON  TARIM

Firmamız Ontarım – Orhan Atıcı ve Ortaklığı olarak tarım sektöründe hizmet ve ürün satışı sunmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile istikrarlı bir şekilde 2013 den beri Antalya Kumluca’da ve kurulduğu adreste Zirai ilaç, gübre, tarım araç gereçleri, sera malzemeleri, hırdavat ürünleri, sebze tohumları, çim tohumu ve çeşitleri haşere kovucu ürünlerin satışını yapmaktadır.
2019 yılında e-ticaret sektöründe faaliyete başlamış olup online pazar yerlerinde ve ontarim.com üzerinden hizmet vermektedir. Çiftçi bilgilendirme, ürün inceleme ve tanıtımları sosyal medya üzerinden yapmaktadır.

İletişim Sayfası

Zir. Müh. Orhan Atıcı
Zir. Müh. Orhan Atıcı

Hızlı Kargo

Siparişlerinizi gün içerisinde kargoya veriyoruz.

Güvenilir Alışveriş

Tüm pazaryerleri ve websitemizde güvenli bir alışveriş sağlıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Satın aldığınız ürünlerin kullanımını bize sorablirsiniz.

On Tarım, Daha iyi Tarım İçin

Satın aldığınız ürünlerin kullanımını bize sorabilir, bilgi birikimimiz ve tecrübemizden faydalanabilirsiniz.

  Hızlı Kargo

  Güvenli Alışveriş

Siparişlerinizi gün içerisinde yada en geç ertesi günü kargoya vererek sizlere daha hızlı bir teslimat amaçlıyoruz.

İletişim Sayfası

 

Güvenilir Hizmet

Tüm pazaryerlerinde olduğu gibi kendi websitemizde ve Kumluca'da bulunan iş yerimizde sizlere güvenli bir ödeme sistemi sunmaktayız.

   Hızlı Kargo

Tüm Pazaryerlerinde olduğu gibi websitemizde de satın aldığınız ürünleri en geç 24 saat içerisinde kargoya vererek sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmaktayız.

   %100 Müşteri Memnuniyeti

Sizlerin sorularına cevap vermekten herzaman mutluluk duyduk. Aldığınız ürünler hakkında kafanıza takılan her türlü soruyu iletişim sayfasından bize sorabilirsiniz.